درباره ما

کیکابو Kikkaboo یک نام تجاری جوان و به سرعت در حال توسعه برای محصولات کودک است که در سال 2016 میلادی تاسیس شد. این برند در مدت زمان کوتاهی در بلغارستان و تعدادی از بازارهای خارجی محبوبیت پیدا کرد و در حال حاضر برای چندین سال کار تیمی با موفقیت در بیش از 30 بازار در سراسر جهان فعالیت می‌کند. کیکابو همچنین با توسعه شعبه‌ی اسپانیا توانسته توسعه در کشورهای خارجی دیگر را نیز انجام دهد. 

نام کیکابو از بازی محبوب کودک "peek-a-boo" متولد شد. این بازی، مانند قایم باشک بازی ایرانی است که در بلغارستان به اسم Ku Ku Zak معروف است.شعار اصلی برند کیکابو "برای کودک با عشق" ، "TO BABY WITH LOVE" است که کاملاً با کیفیت و توجه آن‌ها برای تولید هر محصول مطابقت دارد. بخشی از محصولات آن‌ها در شهر پلوودیو (بلغارستان) تولید می‌شود و ما در بازرگانی نوروزی، نماینده ان حصاری محصولات و خدمات شرکت کارخانجات کیکابو هستیم. 

ما در بازرگانی نوروزی، زیر مجموعه شرکت کارآفرینان پیشتاز اشتبین با نیم قرن سابقه درخشان و موفق در امر تولید، واردات، صادرات و توزيع محصولات و نیازمندی های مرتبط با نوزادان ، کودکان و نوجوانان هستیم. ماموریت ما انتخاب هوشمندانه و خلاقانه و ارائه گسترده ای از کالاهای کودکانه شیک و با کیفیت با قیمت های مقرون به صرفه ، تمرکز بر روی محصولات با عملکرد و طراحی متمایز است که آخرین روند مد را پیاده سازی می کند. در بحث طراحی ، مجموعه های ما با همکاری استودیوهای اروپای غربی ساخته شده است. همچنین طیف گسترده ای از کالاهای کودک را ارائه می دهیم که همه موارد لازم برای کودک را پوشش می دهد - از محصولات بزرگ و کوچک گرفته تا لوازم منسوجات پارچه ای - ست اتاق خواب ، محصولات مموری فوم ، تشک های تاشو ، پتو ، حوله ، اسباب بازی های مخمل خواب دار و غیره.

نشانی نمایندگی رسمی کیکابو در تهران:

خیابان لبافی نژاد - بین فلسطین و ابوریحان - پلاک 83 - طبقه اول - کیکابو ایران (بازرگانی نوروزی)

بازخوردها